Liposukcja Jabłonowo Pomorskie

Liposukcja Jabłonowo Pomorskie

29 kwietnia, 2020 0 przez Doradca Finansowy

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy widzimy w lusterko także nie potrafimy się nadziwić, jako wysoce poprawiłoby się własne ciało w czasu tych kilku lat. Nagle objawia się, że jesteśmy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) także nie potrafimy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w polach, gdzie pragnęły mieć niemało dużo ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, oraz z okresem realizuje być coraz gorzej. Kiedy żadne ćwiczenia i diety nie pomagają, z dopłatą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Janowiec Wielkopolski

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które łączy wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W ostatnim materiale skupimy się na podstawowej z tych dwóch możliwości modelowania ciała, a konkretnie na nowej technologii liposukcji laserowej, używanej przez specjalistów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej metodzie LipoLife 3G efekty sposobu są widoczne gołym okiem w bardzo niedługim okresie po wyjściu pracy, a okres rekonwalescencji pacjenta wypowiada się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Janowiec Wielkopolski

Sposobowi mogą być poddawane różne partie ciała. Procedury medyczne bawiące się najogromniejszą marką to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie tłuszczu z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u mężczyzn).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego typu postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które stosuje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Janowiec Wielkopolski

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został zmodyfikowany w taki możliwość, by jako najbardziej ułatwić pacjentowi dotarcie do siebie po zabiegu. Przede wszystkim przeprowadzana jest minimalna liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie innowacyjnego urządzenia LipoLife 3G idzie na zdobycie maksymalnie zadowalającego efektu przy znacznie skróconym okresie rekonwalescencji pacjenta.

W współzależności od wcześniejszych rozpoznań i charakterze, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja prawdopodobnie stanowić wykonana miejscowo albo na znaczniejszym rozmiarze. W pierwszym przypadku zabiegowi poddaje się takie stronie ciała, jak podbródek, boczki i kolana. sposób na rozległym obszarze to np. liposukcja brzucha lub ud.

Nierzadko sprowadza się, że pacjenci życzą sobie, by wytworzony w rozwoju zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w wyjątkowym zajęciu ich naszego ciała. Z ostatniej ofercie korzystają głównie kobiety, chcąc zmienić objętość naszych piersi lub pośladków. Taka forma przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak pochodzi z badań, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy dokument i nadaje się do przeszczepu.
Liposukcja Janowiec Wielkopolski

Przygotowanie do zabiegu odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko tworzona jest w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej stworzenia obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre z nich wtedy:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do wdrożenia procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża i karmienie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest dużo więcej czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego typu zabiegu medycyny estetycznej. W przypadkach, gdy liposukcja jest metodę zbyt inwazyjną dla pojedynczej osoby, niekiedy rzuca się lipolizę.

Liposukcja Janowiec Wielkopolski

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu