{Jaki| Który smartwatch do 190 zł?

{Jaki| Który smartwatch do 190 zł?

14 grudnia, 2020 0 przez Doradca Finansowy

Smartwatche do 200zł

Xiaomi Haylou Watch Solar LS0

Zegarek kosztuje tylko 160zł a jak na naprawdę popularny smartwatche potrafi wiele, wygląda świetnie i zapewnia długi okres książki na baterii aż około miesiąca w relacje od użycia sprzętu. Ten zegarek chodzi do firmy Xiaomi a w polsce jest widoczny w mało mało większej sumie niż w chinach ale ciągle stanowi ona dostępna.

{Jaki| Który smartwatch do 160 zł?

Co za taką cenę oferuje nam zegarek Xiaomi.

Stanowi zatem główny z konkurencyjnych zegarków dla przeciętnego smartwatcha Amazfit Bit. Stanowi zatem właściwie ładny sprzęt. Stanowi on okrągłą tarczę 1.3 cala również stanowi otoczony metalową ramką. Do ostatniego wyposażenie jest wąskie i kryje się ono pod mankietem koszuli. Danie jest same tak zabezpieczone przed wodą o czym świadczy potwierdzona norma IP68.

kup traz

 

Przepiękny markowy zegarek, który kosztuje 169,99 zł. Idealny smartwatche dla pań, ponieważ sprawdzi się on jako załącznik do wielu eleganckich strojów. Posiada dotykowy ekran oraz opcje personalizacji tarczy. Możemy jeszcze posiadając takie urządzenie zadbać o naszą kondycję ponieważ przedstawia ono mnóstwo funkcji dzięki, którym zadbamy o swoje zdrowie przez całą dzień.

Funkcje dostępne w smartwatchu.

Pomiar tętna

Pomiar ciśnienia krwi

Krokomierz

Pulsometr

Czujnik spO2

Monitor snu

Systemy do zadania

Powiadomienia telefoniczne

Alarm

Budzik

Funkcja znajdź mój telefon

Powiadomienia SMS

Przypomnienie o braku ruchu

Gdy śpisz urządzenie czuwa nad tobą.

Zegarek czuwa nad nami gdy śpimy pyta czy pyta lub jesteśmy silny sen lub albo nie powinniśmy jeszcze dospać albo bądź nie jest toż etap na wstawanie.

Smartband sprawdza też jakość wypoczynku również jest więc znacznie odpowiednia funkcja, ponieważ dzięki temu potrafimy wypoczęci i spełnia energii rozpocząć ostatni dzień. W aplikacji na telefon od zegarka możemy też odczytać kiedy dokładnie poszliśmy spać, kiedy wstaliśmy i która jest możliwa godzin snu z danego tygodnia.

Xblitz WatchME

Smartwatch dla dzieci to nie tylko ozdoba dobrze wskazująca na ręce, lecz też sprzęt przynoszący nie wyłącznie do wymiaru czasu. Daje te jako odbiornik gps dzięki, któremu znajdujemy zawsze gdzie jest nasze dziecko ale do ostatniego pożądana jest wyjątkowa aplikacja na telefon i karta sim, jaka wymaga stanowić w zegarku. Dodatko dziecko sam że nam wysłać sygnał sos gdy coś się dzieje, a urządzenie poinformuje nas gdy stan baterii jest bliski zeru. Obsługa takiego aparatu jest niewymuszona i intuicyjna dzięki wykorzystaniu panelu dotykowego. Bezpośrednio możemy także zadzwonić na nasz zegarek, i swoje dziecko będzie znało co wtedy za numer, ponieważ istnieje możliwość dodania 10 wstępów do książki adresowej. Z tak zwanych bajerów zegarek posiada wbudowany aparat dzięki, któremu potrafimy stworzyć selfie.

Kruger&Matz SmartKid

Kolejne zorganizowanie w sytuacji zegarka, które za pomocą lokalizacji i karty sim pokaże nam gdzie w możliwościom momencie znajduje się nasze dziecko. Smartwatch zapewnia bezpieczeństwo ponieważ dane, które robione są o własnym dziecku są dostępne wyłącznie dla pań uprawnionych. W 2017 roku istniała taka akcja gdzie w Niemczech takie możliwości wyciekły oraz niedawno swoją wpadkę był także Garmin gdzie hakerzy opanowali serwery zaś je zablokowali. W Polsce wyciek przekazanych nie miał znaczenia jeżeli należy o wiadomości z zegarków z lokatą lokazij.

Sprzęt

Pudełko w, jakim znajduje się sprzęt jest pomocnej kondycji, oraz małych rozmiarów. Środek nie jest za bogaty jest tylko sam zegarek, instrukcje, kabel do ładowania i synchronizacji przez komputer i mały śrubokręcik dostarczający do otwierania tacki na kartkę sim. Procesor narzędzia to MTK2503, system operacyjny linux, bateria 4000mah a sprzęt jest wodoodporny i ma certyfikat IP67. Zegarek jest paski silikonowe dobrej kondycji, a jedno zrobienie jest raczej dobre i nikogo nie powali jest toż właściwie dobra średnia półka. SmartKid tej marki stanowi jeden przycisk gdzie naciśnięcie uruchamia zegarek, a przytrzymanie wysyła wiadomość alarmową do aplikacji na telefon rodzica, a choćby i połączenie pod nazwany numer. Gdy alarm się załączy wyłączenie urządzenia nie jest akceptowalne przez przycisk, a jedynie przez rodzica lub po przez rozładowanie się akumulatora.

zobacz również  Jaki smartwatch do 200 zł?